» » » » PIANA PISTOLETOWA TYTAN O2 65 750 ML - 12 sztuk
Obrazek

PIANA PISTOLETOWA TYTAN O2 65 750 ML - 12 sztuk

Koszt wysyłki: od 9,99 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 19,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 9,99 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: PPT-PI-O2-65-075


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
Piana pistoletowa O2 65

Piana pistoletowa O2 65 750 ml - 12 sztuk, nr kat. PPT-PI-O2-65-075

 

Pierwsza na świecie piana pistoletowa o najwyższej na rynku wydajności - do 65 l - i najniższej post-ekspansji. Dodatkowo charakteryzuje ją wyjątkowa izolacyjność akustyczna.

Piana TYTAN PROFESSIONAL O2 65 pistoletowa zimowa to jednokomponentowy produkt nowej generacji, opracowany według nowoczesnej technologii, dzięki której udało się zablokować emisję szkodliwej substancji MDI podczas aplikacji piany. Stały kontakt z MDI może powodować m.in. podrażnienia układu oddechowego, skóry, alergie, a także astmę oskrzelową. Profesjonalni montażyści okien i drzwi są w szczególności narażeni na szkodliwy wpływ oparów MDI wydobywających się podczas aplikacji pian starej generacji. Piana w klasie O2 ta ma te same właściwości co piana produkowana według starej technologii. MDI ze względu na fakt gromadzenia się w płucach zostało oficjalnie zakwalifikowane jako produkt niebezpieczny przez organizacje zajmujące się bezpieczeństwem i higieną pracy. Brak emisji MDI jest potwierdzony certyfikatem wystawionym przez najlepszy Instytut posiadający wiedzę i najczulszy sprzęt do detekcji izocyjanianów (MDI to izocyjanian) – raport testu nr P7 05327 B w Provning Forsking Institute w Szwecji. Osiągnięte rezultaty są nawet poniżej 1% najbardziej restrykcyjnego szwedzkiego standardu (<<0,03 mg/m3), wartość nie jest fizycznie wykrywalna, więc oznacza to 0% emisji.

Piana Tytan Professional O2 65 pistoletowa utwardza się pod wpływem wilgoci, rekomendowana do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie: montowanie, uszczelnianie, wypełnianie, izolowanie. Piana nie spływa z powierzchni pionowych. Dzięki nowoczesnej chemicznej recepturze i zwiększonej ekspansji początkowej możemy uzyskać do 40% więcej piany niż z jednej puszki piany porównywanej do piany Tytan Professional pistoletowej 750ml. Nowa stabilna jakość – mniej wad i elastyczność produktu podczas zmian temperatur. Utwardzony produkt charakteryzuje się doskonałą termoizolacyjnością i dźwiękoszczelnością – do 61 dB. Piana jest odporna na pleśnie i grzyby oraz na działanie wysokich i niskich temperatur (-60C to +100C). Aplikacja za pomocą pistoletu gwarantuje precyzję, szybkość stosowania i zwiększa wydajność piany. Po utwardzeniu pianę można ciąć, piaskować, gipsować lub malować. Wysokiej jakości piana pistoletowa Tytan Professional O2 65 jest produkowana zgodnie z normą ISO 9001:2000.

 

ZALETY:

 • brak emisji MDI – większe bezpieczeństwo pracy
 • 40% większa wydajność – bardzo ekonomiczny produkt
 • najniższa z możliwych post-ekspansja
 • izolacyjność akustyczna – do 61 dB!!
 • oszczędność czasu montażystów – obróbka piany może zacząć się już po 25 minutach
 • wydłużony termin gwarancji - 18 miesięcy
 • "Ozon-friendly" oznacza to, że produkt nie zawiera freonów - gazów typu Chloro-Fluoro-Carbon (CFC i HCFC), które przyczyniają się do niszczenia powłoki ozonowej
 

Produkt został wyposażony w nowe, specjalne zawory. Zawory znacznie zmniejszają ryzyko niedrożności i zwiększają szczelność gazu, dzięki czemu produkt zapewnia dłuższą pracę i czas przechowywania.

 

TYPOWE ZASTOSOWANIA

 • montaż okien i drzwi, w szczególności w szerokim zakresie wymiarów szczelin
 • izolacja cieplna sieci wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania
 • montaż i izolacja paneli ściennych, blach falistych, dachówek, itp.
 • łączenie elementów w konstrukcjach szkieletowych

 

SPOSÓB UŻYCIA

montaż

Osadzanie drzwi i ram okiennych wykonywać bezwzględnie przy użyciu łączników mechanicznych. Przed aplikacją powierzchnię wyczyścić, odtłuścić i zwilżyć wodą. Wstrząsnąć puszką kilkakrotnie i nakręcić pianę na adapter pistoletu. Podczas aplikacji trzymać puszkę w pozycji odwróconej; wypełnić szczelinę w około 70%. Czas obróbki: ok. 25 min. Utwardzoną pianę zabezpieczyć przed promieniowaniem UV za pomocą uszczelniacza, tynku lub farby (nie wcześniej niż 24 h po aplikacji).

 

Dokumenty do pobrania:

Karta techniczna produktu
Karta bezpieczeństwa produktu
Atest higieniczny